Świateczne stroiki na Boże Narodzenie i Wielkanoc

Dekoracje sezonowe dotyczą przede wszystkim okresów świątecznych oraz innych okazjonalnych świąt w ciągu roku. Bezapelacyjnie najbardziej lubimy otaczać się ozdobami w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ubieramy choinkę, rozwieszamy lampki w domu jak i na zewnątrz, oświetlając nasze domostwa, wykonujemy stroiki ze świeżych jodłowych gałązek z dodatkiem  suszonych owoców czy jemioły, zawieszamy szklane ozdoby.

I właśnie te ostatnie najczęściej pojawiają się na drzwiach wejściowych. Można je wykonać samemu lub też zakupić w kwiaciarni albo w sklepie z tego rodzaju drobiazgami. Zimowe święta to czas szczególny kiedy spotykamy się w gronie rodzinnym. tym bardziej więc pragniemy aby nasze domy i mieszkania prezentowały się elegancko.

Poza choinką i stroikami, warto zaopatrzyć się w serwetki na stół opatrzone typowo bożonarodzeniowymi motywami. Będą się świetnie prezentować nie tylko na wigilijnej kolacji, ale także podczas innych spotkań przy wspólnym stole.

Drugim ważnym świętem w polskiej tradycji jest Wielkanoc. Z roku na rok wydaje się bardziej kolorowa i ozdobna. Na naszych stołach zaczęły pojawiać się stroiki wielkanocne, kolorowe wydmuszki, zające i wiele innych barwnych elementów.

Stroik wielkanocny jest jakby odpowiednikiem stroika bożonarodzeniowego. Może powstać z gałązek wierzbowych lub bukszpanu a w połączeniu z kolorowymi wstążkami oraz wydmuszkami bardzo ładnie będzie się prezentował na stole wielkanocnym. Do okresowych dekoracji jakie można wykorzystać do aranżacji w domu należą ozdoby walentynkowe, ozdoby z okazji rocznic, czy też ślubu.

Walentynki to święto, które na dobre u nas zagościło. Mimo, że ma sporo przeciwników jest ulubionym dniem zakochanych. Wtedy na wystawach sklepowych i w restauracjach króluje typowy klimat. Większość osób planuje na ten dzień wypad do kina czy na kolację, jednak są też zwolennicy spędzenia tego wieczoru w domu. Dlatego warto wtedy zadbać o odpowiedni nastrój przygotowując kolorowe dekoracje okraszone blaskiem świec.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 24944 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/dekoracje-sezonowe/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/functions.php(3783): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #7 [int in /home/xjd/public_html/d-v.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435